Odvodnění bez betonáže aneb přímořská žlabová selanka

Čtvrtmilionové město Gdyně na severu Polska se díky architektonickému studiu Arch Deco může odnedávna pyšnit novým bytovým komplexem přímo u svého malebného přístavu. My jsme zase pyšní, že se zde krásně vyjímají "naše" odvodňovací žlaby FASRFIX BIG BL. Podívejte se na ně.

25. 5. 2022

Marina Yacht Park při západu slunce

Marina Yacht Park

Tento prestižní projekt se nachází v příjemném přímořském prostředí s romantickým výhledem na kotviště plné jachet. Exkluzivní bytový komplex spolu s moderním přístavem a pěší zónou s butiky a restauracemi vytváří moderní a živé místo v intravilánu Gdyně.

Lineární odvodnění pěší zóny bez betonáže

Při plánování pěší zóny přiléhající k budově Yacht Marina byl zvolen liniový odvodňovací systém s integrovanou obetonávkou s armováním. Tím se dosáhlo harmonického souladu s již dříve instalovaným odvodněním oblasti na druhé straně přístavu.

Čtyři metry dlouhé žlaby a absence nutnosti bednění umožnily rychlou montáž a velké urychlení prací na stavbě. Žlaby FASERFIX BIG BL s litinovými rámy a kryty jsou navíc odolné vůči pobřežním povětrnostním podmínkám a mořské soli. Také šířka žlabů umožňuje snadný přístup a kontrolu odvodňovacího systému.

Až se tedy třeba rozhodnete vydat na netradiční dovolenou na sever místo na jih, nezapomeňte se podívat i pod nohy na krásné linie žlabů HAURATON :)