Žlaby pro veřejné zakázky za zlomek času

Vkládáte svůj čas a energii do projektování žlabů, například ve veřejném sektoru? Víme, že odvodnění v rámci projektu umí občas pěkně potrápit, a je jedno, jestli jde o pár metrů nebo kilometry. S námi se Vám to ale nikdy nestane. Proč?

11. 11. 2022

Projektový servis

Jako Benefit stavební prvky se totiž specializujeme výhradně na žlaby a na kontě máme už tisíce odvodňovacích projektů. Tyto zkušenosti Vám jsou plně k dispozici nejen pro klasické, ale také veřejné zakázky. Perfektním projektem tak potěšíte sebe, Váš časofond i investora.

Nebuď žabař, buď žlabař!

V rytmu tohoto neformálního hesla se snažíme šířit osvětu na téma odvodnění i na poli veřejných zakázek. Snažíme se, aby se žlaby od prvotního návrhu projektovaly s rozumem, veškeré plochy byly kvalitně odvodněné a lidé chápali hospodaření s dešťovkou jako důležitou součást projektů.

Vám pak umíme na míru přizpůsobit podklady a připravit vysoce funkční a cenově dostupný návrh řešení – přesně podle Vašich potřeb. Samozřejmě bez otevřené propagace konkrétní značky. Netrváme na tom, aby projektant uváděl obchodní názvy nebo název naší firmy ve svých podkladech.

Našim hlavním účelem je připravit kvalitní řešení s takovým popisem, který umožní férovou soutěž. Zároveň tím zamezíme nebezpečí použití kvalitativně, konstrukčně nebo hydraulicky nevhodných výrobků, které zvyšují náklady na údržbu nebo jsou často dokonce nefunkční.

Vaše žlaby s benefitem

Jak to vypadá v praxi?

Náš technik Petr Studený s Vámi projde vstupy a doporučí optimální návrh řešení za rozumné peníze, a to bez ohledu na velikost zakázky a stupeň přípravy projektu. Rád Vám pomůže s přípravou, od záměru přes dokumentaci pro územní rozhodnutí až po „realizačku“.

Také velmi dobře rozumí tomu, že se projekty vyvíjejí. Můžete tak společně stávající projektový návrh aktualizovat a upravit na míru změněnému zadání, nebo jen prodiskutovat a získat nezávislý pohled na věc.

Leží Vám tedy na stole nějaký projekt se žlaby? Ozvěte se Petrovi.Brzy můžete mít takovýto návrh také:

Celý návrh v PDF najdete zde.