Aktuality

Získejte přehled o novinkách procházením aktualit níže
Kdo je Tomáš Daněk?

Kdo je Tomáš Daněk?

Tomáš Daněk je s Benefitem spjatý už od raného dětství, jelikož je nejstarším synem jednatelů Vítka a Irči. V rodinné firmě ale nikdy žádnou protekci neměl. Vypracoval se ze skladníka na jednoho z klíčových lidí ve firmě. Bez čeho nedá v práci ani ránu?

17. 6. 2021 Číst více
Dva podobné žlaby, proč ale jeden stojí 5x více

Dva podobné žlaby, proč ale jeden stojí 5x více

Stejná nominální(světlá) šířka i třída zatížení, podobná kapacita, ale tak rozdílné ceny. Proč výrobci vyrábějí různé typy odvodňovacích žlabů, které jsou z pohledu zatížení podle normy ČSN EN 1433 i kapacity na první laický pohled vlastně stejné?

28. 5. 2021 Číst více
Perfektní odvodnění moderního business parku

Perfektní odvodnění moderního business parku

Nový Skypark Exeter Business Park se nachází v blízkosti mezinárodního letiště v anglickém Devonu. Spolupracovali na něm St. Modwen (přední specialista na přestavby a redevelopment v UK) s radou tohoto hrabství. Po úplném dokončení bude celková plocha pokrývat úctyhodných 130 200 m².

13. 5. 2021 Číst více
Co znamená slovo HAURATON?

Co znamená slovo HAURATON?

Mnoho lidí zná kvalitní německé odvodnění značky HAURATON. Málokdo ale ví, co vlastně název znamená a také například, co má s těmito žlaby společného krásně červený motocykl Moto Guzzi stojící na podstavci v německé centrále firmy.

26. 3. 2021 Číst více
Kilometr žlabů v Logistics Parku Nošovice

Kilometr žlabů v Logistics Parku Nošovice

Tento nový logistický areál se nachází v podhůří Beskyd a zabírá bezmála 60.000 m². To už je pořádná plocha, která potřebuje efektivní odvodnění. Vynikající kapacita žlabů, vysoká odolnost, kryty s příčnými štěrbinami, rychlá instalace i termín dodání - to byly požadavky, které jsme pomohli splnit. Jak?

23. 1. 2021 Číst více