O firmě

... jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí a rychlým, profesionálním servisem v oblasti odvádění, předčištění a vsakování dešťových vod.

Milí zákazníci a partneři, díky nám se můžete již bezmála 30 let těšit z kvality a odolnosti žlabů HAURATON. Výhradním zastoupením této značky Vám dopřáváme to nejlepší pro Vaše odvodnění.

Neustálým zvyšováním naší kvalifikace, studiem nových trendů a také díky trvalé technické podpoře a vývoji výrobků ve výrobním závodě v Německu dokážeme vymyslet, navrhnout a realizovat efektivní i ekonomická řešení v oblasti liniových odvodňovacích systémů, odlučovačů, vsaků, retencí a specializovaných systémů pro sportoviště.

Investorům, projektantům a stavitelům také poskytujeme bezplatné poradenství a v případě, kdy nám dají svou důvěru, zajistíme následnou spolehlivou realizaci dodávky.

Podívejte se pod pokličku zázemí, odkud k Vám jezdí například žlaby, nebo někteří naši technici:

 

Mise firmy

Věříme, že otevřenou komunikací se zákazníky se dají zlepšovat vztahy mezi lidmi, a to zejména ve stavebnictví. Chceme dávat i vyžadovat vzájemný respekt a efektivně realizovat všechny zakázky s důrazem na poctivost, praktickou funkčnost navržených řešení a spokojenost všech zákazníků.

Seznamte se všemi kolegy, kteří nám s tímto posláním pomáhají:

 

Kompletní tým Benefit

Jen u nás dostanete žlaby s benefitem. Za to Vám ručíme, my jsme Benefit.