Řekli o nás zákazníci

"...Využití žlabů FASERFIX BIG SLG nám bylo doporučeno vzhledem k potřebě velké únosnosti prefabrikovaných žlabů, přes které denně projede více jak 100 autocisteren a nákladních vozů společně s vysokozdvižnými vozíky a další technikou. Žlaby slouží k odvodnění plochy, na které jsme dříve řešili problematiku velkých kaluží a v zimě díky tomu namrzající povrch. Žlaby plně splnily naše očekávání."

 • Ing. Martin Zeman, Vápenka Čertovy schody a.s.

Bosch Rexroth

"...Když shrnu finální přínos použití žlabů FASERFIX, kvalitní, profesionální a odborné jednání pracovníků firmy Benefit, tak koncový zákazník získá více než jen pouhý benefit v podobě kvalitního produktu a to je v dnešní době z mého pohledu velice klíčový bod, který si za finance nekoupíte."

 • Ing. David Tejkal, Bosh Rexroth s.r.o.

Bosch Rexroth

"Firma Benefit stavební prvky s.r.o. zajišťovala v roce 2019 pro rekonstrukci podlah v pavilonu B v areálu společnosti Veletrhy Brno a.s. dodávku servisních žlabů HAURATON pro potřeby instalačních rozvodů na výstavní ploše uvedeného pavilonu. Dodávka uvedených žlabů proběhla v pořádku, bez komplikací, v požadovaném termínu. Funkčnost žlabů, prokázaná provozem pavilonu, je velmi dobrá."

 • Ing. Vladimír Piák, Veletrhy Brno a.s.

Bosch Rexroth

  "Výrobky HAURATON jsme využili na opravě ulic v Počátkách a to konkrétně odvodňovací žlaby RECYFIXs litinovými kryty D400. S tímto výrobkem jsme byli spokojeni pro jeho lehkou manipulaci a flexibilitu. Rovněž bych pochválil pružnost a rychlost při doobjednávání zboží."

  • Michal Šindelář, I.Kamenická stavební a obchodní firma s.r.o.

  Bosch Rexroth

  "...Kompletní návrh řešení ušité na míru daným požadavkům, splnění technických požadavků, léty prověřená kvalita dodávaných produktů bez připomínek a reklamací. Rychlost řešení od nabídky až po dodávku produktů, kvalita dodávaných produktů, přístup a jednání zástupců firmy s komplexním přístupem. Velká spokojenost se vším, jak firma Benefit funguje a lze jen doporučit ostatním."

  • Milan Janespal, HELP, silnice – železnice s.r.o.

  Bosch Rexroth

  "V našem areálu v Popůvkách u Brna jsme řešili odvodnění zpevněných ploch. Projektant navrhoval řešení jiným dodavatelem. Pro výrobky Hauraton jsme se rozhodli z důvodu akčního přístupu Tomáše Daňka, který na stavbu přijel, poradil a navrhl řešení. To funguje. Jsme spokojeni. Navíc se k nám postavil čelem, kdy nám v rámci změny v projektu zbyly 2 m žlabu, které od nás odebral nazpět. Ceníme si tohoto proaktivního přístupu a pokud budeme v budoucnu řešit problém s odvodněním, víme na koho se obrátit."

  • Igor Janulík, JAPO - transport s.r.o.

  JAPO Transport

  Nezapomeňte se podívat i na stránky www.hauraton.cz na naši fotodatabázi referencí